O nás

O nás

Jsem stavební odborník. Od roku 1990 provádím stavební činnost – výstavbu objektů, rodinných domů a rekonstrukce. V roce 2002 jsem založil časopis WM magazín, který vychází měsíčně. Od roku 2014 provádím měření záporných kyslíkových iontů.  Zajímám se o kvalitu vnitřního prostředí staveb, a právě záporné ionty jsou velmi důležitým prvkem pro zdravé bydlení.

V roce 2020 byla zahájena výstavba rodinného domu, kde budu aplikovat nové postupy, jak vytvořit zdravé mikroklima, plné prospěšných záporných iontů. Dům se nachází v prostředí s vysokou hodnotou až 2.000 i-/cm3 kyslíkových záporných iontů. Cílem projektu je pomocí nových aplikací zachovat a udržet vysoké hodnoty záporných iontů v domě po dokončení.

Vhodnou úpravou lze zlepšit mikroklima vnitřního prostředí budov. K tomu potřebujete zjistit, jaké koncentrace vzdušných záporných iontů v budově jsou. Teprve po vyhodnocení výsledků je možné navrhnout možné úpravy pro zlepšení mikroklimatu.

Pokud uvažujete o změně prostředí ve kterém žijete, kontaktujte nás. Navrhneme vám optimální řešení a cenovou nabídku.

Jiří Matějka – stavební odborník


Reference:

2020 – zahájení výstavby rodinného domu, kde budu aplikovat nové postupy, jak vytvořit zdravé mikroklima, plné prospěšných záporných iontů.
2014-2021: Měření vzdušných vitamínů v Česko-slovenském podzemí:
http://www.wmmagazin.cz/category/vzdusne-vitaminy/

Od roku 1990 realizace staveb
Studie: Záporné ionty a jejich dopad na lidské zdraví: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6213340/
Vzdušné ionty a naše zdraví: 
http://www.cbks.cz/Upice2006/170.pdf

Iontový dům | Facebook

 2,500 total views,  2 views today